Mikołajkowy turniej judo i tenisa ziemnego za nami

Mikołajkowy turniej judo i tenisa ziemnego za nami

Judo Tigers i Szkoła Tenisa 10 Tenis zorganizowały wspólnie mikołajkową imprezę.


REKLAMA

W niedzielę w hali sportowej OKR Atol już po raz szósty odbył się Mikołajkowy Turniej Judo, w tym roku po raz pierwszy współorganizowany przez Judo Tigers wraz ze Szkoła Tenisa Ten Tenis. Zebranych licznie adeptów judo i tenisa ziemnego oraz ich rodziny na trybunach przywitali trenerzy obu klubów Michał Zamęcki i Dawid Radwański.

Młodzi judocy sprawdzali swoje siły na tatami, dając emocjonujące walki, a sędziowali im ich starsi koledzy, wychowankowie Tygrysów i medaliści młodzieżowych Mistrzostw Polski – Michał Cepuch i Michał Michalski. Maluchy, które oczekiwały na walkę lub nie brały udziału w turnieju również nie mogły się nudzić, bo na drugiej tercji parkietu brązowy medalista MP Młodzików w judo Janek Gorzelak i medalista mistrzostw Polski w tenisie Gabriel Hetnar prowadzili zręcznościowe tory przeszkód.

Z kolei na trzeciej części hali na dwóch boiskach odbył się turniej tenisa dla nieco starszych zawodników. Nie obyło się oczywiście bez odwiedzin gościa specjalnego, czyli Mikołaja, który dla każdego przyniósł paczkę z pamiątkową koszulką i workiem słodkości, a także chętnie pozował do wspólnych fotografii.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony