Marek Matyja na gali Królowie Nokautu we Wrocławiu!

10 grudnia po raz kolejny walkę w wadze półciężkiej stoczy Marek Matyja, w ramach gali „Królowie Nokautu”, która odbędzie się we wrocławskiej hali Orbita. 


REKLAMA

Matyja ostatni raz boksował w październiki na październikowej gali, która odbyła się w Wieliczce. Wówczas faworyzowany wychowanek Orła Oleśnica, niespodziewanie uległ na punkty Norbertowi Dąbrowskiemu. Dla oleśniczanina był to powrót do boksu po niemal rocznej przerwie spowodowanej operacją oczu.

26 letni bokser z Oleśnicy (11-1, 4 KO) po raz pierwszy doznał porażki w starciu z Dąbrowskim. Jak sam Matyja zapatruje się na swoją grudniową walkę? -Poczułem, że muszę wrócić i pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy – mówi w wywiadzie dla ringpolska.pl.

Główną atrakcją grudniowej gali we Wrocławiu będzie walka dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (51-3-1, 37 KO), który w obowiązkowej obronie pasa IBF Inter-Continental skrzyżuje rękawice z Niemcem Leonem Harthem (14-1, 10 KO). Ponadto na gali zawalczą Michał Cieślak, Przemysław Runowskii Konrad Dąbrowski, Przemysław Zyśk, Nikodem Jeżewski. Bilety można nabyć na stronie internetowej eventim.pl.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony