Marek Matyja na gali Królowie Nokautu we Wrocławiu!

xiigalaboksu_105

10 grudnia po raz kolejny walkę w wadze półciężkiej stoczy Marek Matyja, w ramach gali „Królowie Nokautu”, która odbędzie się we wrocławskiej hali Orbita. 

Matyja ostatni raz boksował w październiki na październikowej gali, która odbyła się w Wieliczce. Wówczas faworyzowany wychowanek Orła Oleśnica, niespodziewanie uległ na punkty Norbertowi Dąbrowskiemu. Dla oleśniczanina był to powrót do boksu po niemal rocznej przerwie spowodowanej operacją oczu.

REKLAMA

26 letni bokser z Oleśnicy (11-1, 4 KO) po raz pierwszy doznał porażki w starciu z Dąbrowskim. Jak sam Matyja zapatruje się na swoją grudniową walkę? -Poczułem, że muszę wrócić i pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy - mówi w wywiadzie dla ringpolska.pl.

Główną atrakcją grudniowej gali we Wrocławiu będzie walka dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (51-3-1, 37 KO), który w obowiązkowej obronie pasa IBF Inter-Continental skrzyżuje rękawice z Niemcem Leonem Harthem (14-1, 10 KO). Ponadto na gali zawalczą Michał Cieślak, Przemysław Runowskii Konrad Dąbrowski, Przemysław Zyśk, Nikodem Jeżewski. Bilety można nabyć na stronie internetowej eventim.pl.

REKLAMA
Wyświetl pełną wersję strony