Małżeński bieg w Szkocji, Szerszenie i Wilki w Mietkowie

Zawodników Szerszenia spotkać można było w szkockim Coatbridge, a także w podwrocławskim Mietkowie, gdzie pobiegli też biegacze z klubu Lupus.


REKLAMA

Natalia i Marek Kohut, małżeństwo reprezentujące barwy Szerszenia Oleśnica, wystartowało w Monklands Half Marathon & 5k w miejscowości Coatbridge niedaleko Glasgow… W biegu udział wzięło 50 zawodników i jak sama nazwa wskazuje bieg odbył się na dystansie 5km.

Marek Kohut zmagania zakończył na 8 miejscu z czasem 00:20:40, natomiast Natalia przybiegła z czasem 00:27:27 zajmując tym samym 29 miejsce Open.

Z kolei w Mietkowie koło Wrocławia odbył się pierwszy Półmaraton Mietkowski, w którym udział wzięło trzech oleśniczan: reprezentujący KB Lupus Oleśnica Adam Mosur oraz dwójka zawodników KB Szerszeń Oleśnica Bartłomiej Szukalski i Kamil Papierski. SzerszenMietkow

Na starcie zameldowało się 600 biegaczy z różnych stron Polski. Najlepiej z malowniczą trasą w okół Jeziora Mietkowskiego poradził sobie Kamil Papierski, który na mecie pojawił się z czasem 01:30:28 zajmując tym samym 31. miejsce open, a Bartłomiej Szukalski zajął 37. miejsce z czasem 01:30:51.

Adam Musur był 248. z wynikiem 1:50:19. Pobiegł też jego klubowy kolega, Rafał Kaczmarski z Wabienic, który dotarł do mety jako 310. z czasem 01:54:05.

RED, KB Szerszeń

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony