Mali przełajowi mistrzowie gminy Oleśnica pobiegli we Wszechświętem

gmina_przelaje001

W środę odbyły się jesienne biegi przełajowe szkół podstawowych z gminy Oleśnica zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica oraz WKS Oleśniczanka.

Tegoroczne zmagania po raz kolejny przeprowadzono na terenie parku przy szkole podstawowej we Wszechświętem. W tegorocznych biegach wystartowało ponad 200 uczniów, którzy, w trakcie zawodów, wykazywali się ogromnym zaangażowaniem i wolą walki.Indywidualne zmagania podzielone zostały według następujących kryteriów:
Klasy I-IV dziewczęta i chłopcy – 400 metrów
Klasy V-VI dziewczęta i chłopcy – 800 metrów.

REKLAMA

Najlepsza czwórka biegaczy z wyżej wymienionych grup została nagrodzona medalami, które wręczali: dyrektor GOK Oleśnica Dorota Bartczak, Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kunaj, Przewodniczący Komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego Tadeusz Andreasik oraz Dyrektor SP we Wszechświętem  Iwona Noworycka.

gmina_przelaje002Na zwycięzców w klasyfikacji drużynowej czekał puchar Wójta Gminy Oleśnica, zdobywcy drugiego miejsca otrzymali puchar Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica,  za zajęcie trzeciego miejsca przyznano puchar Przewodniczącego Rady Gminy Oleśnica, dla czwartej szkoły puchar przewodniczącego komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego, a za miejsce piąte puchar pamiątkowy.

Punktacja ogólna:
1.Ligota Polska – 231
2.Gmina Oleśnica – 130
3.Smolna – 127
4. Sokołowice – 112
5.Wszechświęte – 61

gmina_przelaje003Wyniki poszczególnych biegów:

Dziewczęta rocznik 2009/10
1.Roksana Kuś- Wszechświęte
2.Paulina Kiełbasa- Smolna
3.Amelia  Kofala- Litgota Polska
4. Anastazja Gomulska- Sokołowice
Chłopcy rocznik 2009/10
1. Piotr Łękawski- Ligota Polska
2. Maciej Stępień- Ligota Polska
3. Mikołaj  Potępa- Ligota Polska
4. Michał Piaskowski- Smolna

Dziewczęta rocznik 2008
1.Hanna Leonarczyk- SP Gm. Oleśnica
2.Oliwia Kałwińska- SP Sokołowice
3.Hanna Łasińska- SP Sokołowice
4.Zuzanna Bożek- SP Sokołowice
Chłopcy rocznik 2008
1. Oliwier Łazarski- Sokołowice
2. Maciej Banaszewski- SP Gm. Oleśnica
3. Piotr Graczyk- Sokołowice
4. Tomasz Gajowski- Sokołowice

Dziewczęta rocznik 2007
1. Katarzyna Kosińska- Ligota Polska
2. Klaudia Łękowska- Ligota Polska
3. Sabina Chara- SP Gm. Oleśnica
4. Wiktoria Napieraj- Smolna
Chłopcy rocznik 2007
1. Jakub Janeczek- Wszechświęte
2. Wiktor Wzgarda- Ligota Polska
3.Jakub Czerniawski- Ligota Polska
4. Mikołaj Putkowski- Ligota Polska

Dziewczęta rocznik 2006
1. Andrzelika Gajda- Ligota Polska
2. Aleksandra Żelazna- SP Gm. Oleśnica
3. Klaudia Malinowska- SP Gm. Oleśnica
4. Jowita Szydełko-  SP Gm. Oleśnica
Chłopcy rocznik 2006
1. Tomasz Langa- Smolna
2. Kacper Rybczyński- Wszechświęte
3. Brajan Korpowski- Ligota Polska
4. Adam Srebrny- SP Gm. Oleśnica

Dziewczęta rocznik 2005
1. Magdalena Gliszczyńska- SP Gm. Oleśnica
2. Jowita Raczkowska- Ligota Polska
3. Julita Jaworska- Smolna
4. Natalia Gabor- Smolna
Chłopcy rocznik 2005
1. Dawid Szafrański- Ligota Polska
2. Mariusz Dworniczak- SP Gm. Oleśnica
3. Łukasz Jaworski- Smolna
4. Miłosz Putowski- Ligota Polska

Dziewczęta rocznik 2004
1. Marcelina Banasik- Sokołowice
2. Wiktoria Mierzwa- Ligota Polska
3. Wiktoria Wzgarda- Ligota Polska
4. Julia Pytel- Ligota Polska
Chłopcy rocznik 2004
1.Jakub Połeć- SP Gm. Oleśnica
2. Sebastian Kucharski- Wszechświęte
3. Kacper Kuświk- Ligota Polska
4. Dawid Kowal- Ligota Polska

GOK Oleśnica
REKLAMA
Wyświetl pełną wersję strony