Kolejny występ Golden-Kinga w Pucharze Polski

W minioną sobotę rozegrane  zostały zawody Pucharu Polski  Old Boy w 9 bil  w klubie bilardowym Silver Mikołów.


REKLAMA

Do Łodzi przyjechali najlepsi zawodnicy z całej Polski. Oleśniczanin Radosław Misiewicz wyszedł z drugiego miejsca w grupie przegrywając jeden pojedynek. W fazie pucharowej pokonał rywali z Nowego Sącza, Sosnowca i Łodzi . W ćwierćfinale zmierzył się z zawodnikiem z Bydgoszczy B. Czapskim. Cały mecz był wyrównany punkt za punkt.

Nasz zawodnik wyszedł na prowadzenie 5:4, gdzie w dziesiątej partii meczu ustawił przeciwnikowi snookera. Wydawało się, że jest  już jedną nogą w półfinale, ale zawodnik z Bydgoszczy popisał się bardzo trudnym strzałem i doprowadził do wyniku 5:5. Kolejna partia była też zacięta. Radosław Misiewicz przy czterech bilach do końca pomylił się niewiele  i przegrał cały pojedynek 5:6  zajmując ostatecznie 5 miejsce. Jest to kolejny dobry występ oleśnickiego bilardzisty.

Następnego dnia został rozegrany kolejny Puchar Polski Old Boy w 10 bil w klubie bilardowym Silver Mikołów, gdzie nasz zawodnik również zajął dobre 9 miejsce. Czekamy, więc na kolejne zmagania i wygrane naszego zawodnika. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki firmie ‘’Armakan ‘’Pana Krzysztofa Kiebusa.

RED, źródło i fot. R.Misiewicz

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony