Kolejny triumf i mistrzostwo Golden Kinga

W niedzielę, w klubie „SEZAM” we Wrocławiu odbył się turniej bilardowy w odmianę 10 bil. 


REKLAMA

W zawodach uczestniczył oleśniczanin Radosław Misiewicz. Poziom turnieju był bardzo wysoki. Nasz zawodnik wygrał wszystkie swoje pojedynki grupowe gładko i awansował do fazy pucharowej z pierwszego miejsca. W półfinale zmierzył się z Konradem Szelągiem (Wrocław) wygrywając  5:0. Finałowy pojedynek rozegrał z Karolem Nowackim (Syców). Był on niesamowicie ekscytujący, a gra była zacięta do wyniku 3:3. W siódmej partii nasz zawodnik wyszedł na prowadzenie i wygrał 5:3.

To czwarte zwycięstwo w pięciu turniejach w odmianę 10 bil.Oleśniczanin zapewnił sobie już I miejsce w całej lidze ,, Sezam 2016” i po raz kolejny udowodnił, że jest dobrym zawodnikiem.

Liga „Sezam” jest rozgrywana w odmianie- 8,9 i 10 bil na przemian, w sumie 15 spotkań. Do walki stanęli zawodnicy z Wrocławia, Oleśnicy, Oławy, Wałbrzycha itd. W cały rankingu Radosław Misiewicz zajął pierwsze miejsce, a do końca został tylko Turniej Master Klub „SEZAM”. W finale zagra 16 najlepszych zawodników z ligi Sezam Wrocław, a podczas jego trwania Radosław Misiewicz odbierze Puchar za zwycięstwo w całej lidze. Czekamy, więc na kolejne zmagania naszego zawodnika.

RED

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony