Kolejny bilardowy puchar Radosława Misiewicza

Trzecie miejsce oleśnickiego Golden Kinga w Pucharze Polski Oldboy w 9 bil.


REKLAMA

W sobotę rozegrane zostały zawody Pucharu Polski Oldboy w 9 bil , które odbyły się w klubie bilardowym Frem Łódź. Otwarcia dokonał Prezes Polskiego Związku Bilardowego Pan Grzegorz Kędzierski i właściciel klubu Krzysztof Gardjas, życząc wszystkim zaciętej sportowej rywalizacji oraz mile spędzonego czasu w Łodzi. Fundatorem nagród w sobotnim Pucharze Polski Old Boys został Hipermarket E.LECLERC Łódź.

Do Łodzi przyjechali najlepsi zawodnicy z całej Polski. Oleśniczanin Radosław Misiewicz wyszedł z pierwszego miejsca w grupie, przegrywając tylko jeden pojedynek. W fazie pucharowej pokonał rywali z Oławy, Gdyni i Chorzowa.

W półfinale zmierzył się z wielokrotnym medalistą Tomaszem Bąkiem z Krakowa. Mecz rozpoczął się o godzinie 23.30. Nasz bilardzista prowadził 2: 1, przy strzale na 3: 1 spudłował. Cały mecz był wyrównany punkt za punkt, a przy stanie 4: 4 w trakcie rozbicia biała bila wpadła do łuzy i przeciwnik już nie dał naszemu zawodnikowi podejść do stołu, wygrywając cały mecz 5:4.

W finale Tomasz Bąk (Break Bilard Club Kraków) przegrał z zawodnikiem Danielem Karkoszką (Oskar Stalowa Wola) 4:5. Oleśnicki Golden King wrócił z pucharem za trzecie miejsce. To kolejny dobry występ naszego bilardzisty w Pucharze Polski. Radosław Misiewicz już raz zdobył trzecie miejsce w Pucharze Polski – było to we Wrocławiu w 2015 roku.

Oleśnicki bilardzista po całorocznych zmaganiach zakończył sezon 2016 w rankingu Oldboy Polskiego Związku Bilardowego na 9 miejscu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony