Jakubus zaprasza sportowe organizacje do udziału w festynie podczas Jeździeckiej Majówki

W ostatni weekend kwietnia nastąpi rozpoczęcie sezonu jeździeckiego w Jakubusie.


REKLAMA

Szczególnie ważny będzie rozgrywany 1 maja Memoriał Marcina Klupsia– wizjonera i kreatora imprez jeździeckich w Jakubusie. Zawody w skokach przez przeszkody potrwają do 7 maja i to właśnie w niedzielę odbędzie się Grand Prix, w którym przeszkody będą miały największą wysokość- 145 cm.

Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych, którzy zawitają do Jakubowic. Tak, jak w ubiegłym roku będzie Akademia Pana Kuca i bezpłatne przejażdżki kucem oraz bryczką, a także wszelakie konkursy z nagrodami.

– Pierwsza majówka odbywać się będzie pod hasłem rodzinnego festynu. Oczekujemy dzieci wraz z rodzicami z najbliższych okolic. Chcielibyśmy niedzielę, 30 kwietnia, uczynić typowym dniem sportu i zaprezentować możliwości sportowego rozwoju, jakie czekają okolicznych uczniów. Ze swojej strony zapewniamy bezpłatnie teren na zielonej trawce i radosną atmosferę. Różnego rodzaju organizacje sportowe będą mogły zaprezentować się po przez dowolnie wybrany sposób.  Planujemy kilka takich „stacji sportowych”, po której przejściu, każde dziecko otrzyma pieczątkę, bądź podpis potwierdzający uczestnictwo w zaproponowanej przez Państwo dziedzinie sportu. – zachęcają organizatorzy. Więcej informacji oraz zgłoszenia należy kierować na adres mailowy: marketing@jakubus.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony