Hokejowe emocje z Orłami na otwarcie lodowiska

Już w najbliższy piątek, 28 października, otwarcie nowego sezonu na lodowisku w Oleśnicy.


REKLAMA

Na pierwsze w tym roku lodowe szaleństwo mieszkańcy mogą liczyć od godziny 14:00. Z kolei wieczorem, o godzinie 19, hokejowe emocje zapewni Oleśnicki Klub Hokejowy Orły Oleśnica.

Oleśniccy hokeiści w czwartek spotkali się na pierwszym treningu, a jutro sprawdzą swoje umiejętności w towarzyskich starcia z zaprzyjaźnionym WTH Wrocław. Na tafli lodowiska zagrają ze sobą drużyny dziecięce obu klubów oraz seniorzy OKH i WTH.

– Dziękujemy Oleśnickiemu Kompleksowi Rekreacyjnemu Atol za użyczenie lodowiska. Mamy nadzieję na efektowną, sportową rywalizację, miła dla oka przybyłych kibiców – mówi przedstawiciele Orłów Oleśnica, zachęcając mieszkańców do dopingu. Wstęp jest wolny.

Warto przy okazji wspomnieć, że to piątkowy sparing to nie jedyne wspólne przedsięwzięcie klubów z Oleśnicy i Wrocławia. W niedzielę najmłodsi hokeiści (rocznik 2008 i młodsi) obu drużyn pod szyldem WTH rozpoczęli grę w Śląskiej Lidze Minihokeja, w której turniejowo zagrali z rówieśnikami z Bytomia, Sosnowca i Opola. Ponadto Orły są partnerem hokejowego projektu, który WTH zrealizuje w ramach wojewódzkiego budżetu obywatelskiego.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony