Hasające Zające i OGT na Nocnym Sztafetowym Maratonie

Cała Oleśnica Biega, KB Szerszeń i Oleśnicka Grupa Triathlonowa wystartowały w Nocnym Sztafetowym Maratonie Piastowskim.


REKLAMA

W miniony piątek zawodnicy dwóch oleśnickich stowarzyszeń biegowych KB Szerszeń i Cała Oleśnica Biega połączyli siły, aby wystartować w sztafecie po Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych „Partynice” organizowanej przez Wrocławski Klub Biegacza PIAST.

Zawody polegały na jak najszybszym pokonaniu przez 4-osobową drużynę 20-stu okrążeń (po ok. 2 km). Każdy zawodnik musiała przebiec co najmniej 3 okrążenia toru w układzie kolejności, nie następującym po sobie.
Nocny bieg dostarczył wiele zabawy i emocji. Na nieoświetlonym trawiastym torze wyścigowym drogę wskazywała jedyne latarka czołowa otrzymana przez zawodników.

„Hasające Zające” pobiegły w składzie: Bartłomiej Szukalski (KB Szerszeń), Izabela Chorąży (COB), Karolina Rasała (COB), Mateusz Wielocha (KB Szerszeń). Wynik 3:06:01 pozwolił im zająć 4. miejsce w kategorii sztafet mieszanych.

Natomiast wśród sztafet męskich rywalizował kwartet z Oleśnickiej Grupy Triathlonowej. Rezultat 2:50:18 pozwolił oleśniczanom w składzie Mateusz Musiał, Maciej Domański, Marek Błach, Michał Karaś zająć 6. lokatę. ogtnocny

RED, fot. COB i OGT

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony