Gimnazjaliści „trójki” powalczą o mistrzostwo w unihokeju

gim3_unihokej

Kolejne sportowe sukcesy Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy. Tym razem w unihokeju.

W ubiegłym tygodniu rozegrano Finały Strefy Wrocławskiej Dolnośląskiej Gimnazjady w unihokeju. Jako pierwsze, we wtorek rywalizowały dziewczęta. Reprezentacja oleśnickiego Gimnazjum nr 3 żeńskie zmagania zakończyła na tak mało lubianym przez sportowców czwartym miejscu.

Dwa dni później w szranki stanęli chłopcy. Gimnazjaliście z „trójki” okazali się wśród chłopców bezkonkurencyjni i triumfując na szczeblu strefowym awansowali do Finału Dolnośląskiego. Ten odbędzie się już dzisiaj, 27 października, w hali Młodzieżowego Centrum Sportu we Wrocławiu.

Jako ciekawostkę warto dodać, że w tym roku patronem Finałów jest The World Games Wrocław 2017, bowiem unihokej jest jedną z dyscyplin sportowych, które rozgrywane będą w ramach tego wielkiego święta sportowego do którego zostało tylko 275 dni.

RED, źródło: G3, SZS Dolny Śląsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyświetl pełną wersję strony