Biegowe warsztaty na bieżni w Bierutowie

Bierutowska Grupa Biegowa zaprasza na otwarty, specjalny trening „Warsztaty Biegowe” z profesjonalnym trenerem Weroniką Machowską, które 7 czerwca o 19 odbędą się na bieżni lekkoatletycznej w Bierutowie.


REKLAMA

Zajęcia potrwają 90 minut, a tematem warsztatów będzie „Technika biegu” : ocena techniki biegu uczestników warsztatów, sposoby poprawy błędów w technice biegu, wpływ techniki na wyniki sportowe i zdrowie, nauka prawidłowej techniki biegu i analiza wideo uczestników warsztatów.

– Warsztaty rozpoczniemy wspólną rozgrzewką, następnie omówimy aspekty opisane powyżej, wykonamy ćwiczenia które poprawiają technikę biegu i wykonamy trening szybkościowy. Na koniec rozciąganie – informuje BGB.

Weronika Machowska jest absolwentem i wykładowcą na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od 6 roku życia pasjonuje się bieganiem. Była wielokrotną mistrzynią Polski w biegach na orientację i mistrzynią Europy juniorów w sztafecie w tej dyscyplinie. Jako trener dwukrotnie pracowała w programie „I Ty Możesz Zostać Maratończykiem”. W ubiegłym roku przygotowywała grupę początkujących biegaczy do przebiegnięcia maratonu oraz trenowała wojewódzką kadrę młodzików w biegu na orientację. W tym roku przygotowywała zawodników do przebiegnięcia m.in. tegorocznego Biegu Rzeźnika. Jest trenerem BBL oraz Biegowej Drużyny Radia Wrocław. Prowadzi również profil Zakochaj się w bieganiu.

RED, Bierutowska Grupa Biegowa

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony