Biegowe Cztery Pory Roku wystartowały z nową edycją i rekordową liczbą uczestników

Biegowe Cztery Pory Roku wystartowały z nową edycją i rekordową liczbą uczestników

We wsi Kijowice odbył się pierwszy, wiosenny etap kolejnej edycji Czterech Pór Roku organizowany przez Bierutowską Grupę Biegową i Bierutowską Inicjatywę Sportową. 


REKLAMA

Przed biegiem głównym tradycyjnie do rywalizacji przystąpili najmłodsi, którzy w licznej grupie zmierzyli się z kilkuset metrową trasą. Później na starcie stanęli dorośli. Do pokonania była tradycyjnie trasa długości 5 kilometrów. Wielu uczestników przebiegło ją samodzielnie, ale przebyli ją także zawodnicy nordic walking. Łącznie wystartowało 155 osób! Jest to największa liczba uczestników na otwarcie CPR.

Na mecie każdy mógł posilić się po trudach biegu, a na zakończenie rozlosowano nagrody, w których znalazły się bony do gabinetu rehabilitacyjnego Prozdrowit oraz bon o wartości 250 zł do wykorzystania w Dechatlon Korona. Kolejny etap odbędzie się 25 czerwca w Kruszowicach.

WYNIKI BIEGU:
WYNIKI NORDIC WALKING:

REKLAMA
  1. Anonim

    Strażak, dlaczego oceniasz ludzi po wyglądzie? To nie jest ich pierwsza impreza, którą zabezpieczają, a ja jestem spokojny o zdrowie, jeśli widzę właśnie tę ekipę w pobliżu

    (2)
  2. Strażak

    Super organizacja biegu,wspaniali ludzie ale jedno co mi się niepodoba to „zabezpieczenie medyczne”. Dlaczego dzieci które mają zaledwie 15/16 lat biegają dookoła karetki z napisem „Ratownik” ? Jest to nieprofesjonalne zachowanie gdyż tacy „ratownicy” nie posiadający ŻADNYCH Państwowych kwalifikacji nie powinni się tam znaleźć. Pozdrawiam

    (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony