Biegacze zainaugurowali Warsztaty Biegowe [ZDJĘCIA]

Biegacze zainaugurowali Warsztaty Biegowe [ZDJĘCIA]

Blisko 30 biegaczy wzięło udział w pierwszych Warsztatach Biegowych, które prowadziła Weronika Machowska we wtorek na bierutowskiej bieżni lekkoatletycznej.


REKLAMA

Na zajęciach okazję do treningu miały najpierw dzieci do lat 14, które przez prawie godzinę wykonywały wspólnie z panią trener ćwiczenia ogólnorozwojowe i biegowe.

Po zajęciach dla dzieci odbyły się zajęcia główne. Na pierwszy ogień poszedł trening z siły biegowej. W trakcie 1,5 godzinnych zajęć uczestnicy warsztatów po solidnej rozgrzewce wykonali 20 różnych ćwiczeń z siły biegowej od różnego rodzajów skipów, wyskoków i wielokroków. Trening zakończył się sporą dawką rozciągania.

Za tydzień kolejne zajęcia. Tym razem elementem treningu będzie szybkość. Choć trening wydaje się banalny, pani trener obiecuje ciekawe zadania dla uczestników zajęć oraz dawkę ćwiczeń wzmacniających i rozciagająch.

– Zapraszamy wszystkich chętnych w następny wtorek! Zajęcia dla dzieci rozpoczynają się o godzinie 18:00. Zajęcia Główne o tematyce Szybkość o 19:00. W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych, organizatorzy poinformują że zajęcia odbędą się na Hali Sporotowo-Widowiskowej w Bierutowie. Obowiązywać wtedy będzie obuwie halowe. – zapowiada Piotr Baranowski z BGB.

Więcej szczegółów:
http://www.bierutowskagrupabiegowa.pl/2017/04/25/warsztaty-biegowe-16-05-06-06-2017/#more-2725

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony