Biegacze z powiatu oleśnickiego tłumnie na 34. Wrocław Maratonie

cobmaraton

W niedzielę odbył się 34. PKO Wrocław Maraton. Nie zabrakło sportowców z naszego powiatu.

Na królewskim dystansie wystartowało ich ponad 50. Aż trzech z nich znalazło się w pierwszej „setce” blisko pięciotysięcznego tłumu, który pobiegł we Wrocławiu.

REKLAMA

Najszybszy okazał się Adam Banaszewski z Lupus Oleśnica, ze znakomitym czasem 3:08:55. Niedługo po nim na metę dotarli oleśniczanin Dawid Smolak (Ślęzak Team) i twardogórzanin Mateusz Harzowski.

Na trasie poza Lupusem pojawili się też reprezentanci m.in. Cała Oleśnica Biega, Oleśnickiej Grupy Triathlonowej, Bierutowskiej Grupy Biegowej, Echa Twardogóra, Olimpii Syców i wielu niezrzeszonych w klubach biegaczy.

Wszystkie wyniki zawodników z powiatu oleśnickiego:

68.Adam Banaszewski (Lupus Oleśnica) 3:08:55
72. Dawid Smolak (Ślęzak Team) 3:10:28
76. Mateusz Harzowski (Twardogóra/Perła Team) 3:11:00
109. Jan Sobera (Echo Twardogóra) 3:16:40
124. Robert Pontus (Cała Oleśnica Biega) 3:18:25
143. Mateusz Musiał (Oleśnicka Grupa Triathlonowa) 3:20:42
222. Marcin Pawlik (Twardogóra) 3:27:57
362. Wojciech Łoziński (Ultra Speed Kwezal)
494. Tomasz Mateusiak (Lupus Oleśnica) 3:41:36
495. Stanisław Lota (Cała Oleśnica Biega) 3:41:37
596. Sebastian Toś (Syców) 3:44:55
678. Michał Karaś (Oleśnicka Grupa Triathlonowa) 3:48:24
697. Krzysiek Lubczyński (Syców) 3:49:00
906. Jacek Lisowski (Oleśnica) 3:55:01
907. Oskar Łatoszyński (Lupus Oleśnica) 3:55:02
943. Artur Kiedowski (Bierutów/Pro-Run Wrocław) 3:56:11

smolakmaraton

1067. Karolina Rasała (Cała Oleśnica Biega) 3:59:02
1225. Ireneusz Bagiński (Bierutów) 4:02:23
1245. Robert Bielawski (Dobroszyce) 4:03:00
1247. Jakub Hukiewicz (Dobroszyce) 4:03:08
1272. Bartosz Pawluk (Oleśnica) 4:04:18
1302. Robert Maligranda (Oleśnica) 4:05:22
1377. Mariusz Sankiewicz (Cała Oleśnica Biega) 4:07:30
1391. Tomasz Kubicki (Kubisia Team) 4:07:51
1506. Jacek Jabłoński (Twardogóra) 4:10:44
1548. Szymon Piechówka (Oleśnica) 4:11:46
1730. Bogusław Kozioł (Gang Różowych Misiów) 4:16:36
1841. Maciej Domański (Tata Hani i Kai) 4:19:19
1997. Robert Szczot (Twardogóra) 4:22:58
2044. Stanisław Bubień (Oleśnica) 4:24:02
2060. Roman Dylak (Olimpia Syców) 4:24:20
2137. Andrzej Kędzia (Syców) 4:26:19
2228. Jacek Szandała (Cała Oleśnica Biega) 4:28:33
2266. Michał Kwiecień (Bierutowska Grupa Biegowa) 4:29:33
2300. Mariusz Tureck (Goszcz/COB) 4:30:16
2362. Krzysztof Strózik (Dziadowa Kłoda/Klub Struś Pędziwiatr) 4:32:01
2363. Rafał Dec (Bierutowska Grupa Biegowa) 4:32:01
2424. Mariusz Baran (Bierutów/Double Tree By Hilton Wrocław) 4:33:42
2499. Dagmara Buczyńska (Dobroszyce) 4:35:42
2502. Krzysztof Sobkowiak (Hikari Oleśnica) 4:35:47
2630. Dorota Wojciechowska (Oleśnica) 4:39:43
2637. Piotr Leśniak (Syców) 4:40:03
2692. Tadeusz Tazbierski (Twardogóra/Bo Mówili Że Nie Dam Rady) 4:41:32
2951. Andrzej Andrzejczuk (Dobroszyce) 4:48:48
2970. Paweł Trembecki (Oleśnica) 4:49:20
3119. Adam Musur (Lupus Oleśnica) 4:54:21
3133. Rafał Caban (Oleśnica/USKS Ludwikowice Kł.) 4:54:46
3198. Witold Włuczkowski (Cała Oleśnica Biega) 4:57:09
3340. Jan Poniecki (Syców/Lupus Oleśnica) 5:02:58
3711. Natalia Dymała (Międzybórz/Night Runners Wrocław) 5:22:15
3802. Maciej Stasiak (Syców) 5:27:29
3899. Adam Adamski (Bierutów) 5:35:32

REKLAMA
Wyświetl pełną wersję strony