Biegacze z Oleśnicy i Bierutowa zrobili dyszkę ulicami Sieradza

V__6417

W niedzielne południe w Sieradzu odbył się 56. Bieg Ulicami Sieradza.

Dystans jaki zawodnicy mieli do pokonania to 10 kilometrów. W zawodach udział wzięło 448 biegaczy. Na biegu nie zabrakło naszych biegaczy:

Adam Musur (KB Lupus Oleśnica)
Janek Mandat (KB Lupus Oleśnica)
Bartłomiej Szukalski (KB Szerszeń Oleśnica)
Kamil Papierski (KB Szerszeń Oleśnica)
Zbigniew Kwiecień (Bierutowska Grupa Biegowa)

Najszybciej pobiegł Bartłomiej Szukalski, który zawody zakończył na 18. miejscu z czasem 00:37:36, tuż za nim, na 21. pozycji uplasował się kolega klubowy Bartka – Kamil Papierski, z czasem 00:38:02.

Zawody wygrał Tomasz Osmulski, drugie miejsce zajął Tomasz Stypułkowski, natomiast na trzecim miejscu podium stanął mieszkaniec Sieradza, olimpijczyk z Rio Janeiro Artur Kozłowski.