Biegacze rozświetlili amfiteatr, czyli nocny półmaraton z OGT!

Biegacze rozświetlili amfiteatr, czyli nocny półmaraton z OGT!

W sobotni wieczór Oleśnicka Grupa Triathlonowa debiutowała w roli organizatora SLV Group I Nocnego Sztafetowego Półmaratonu Firmowego, który odbył się nad stawami miejskimi w Oleśnicy.


REKLAMA

Impreza wystartowała już o godzinie 18, ale główny punkt programu odbył się dwie godziny później. Na dystansie zbliżonym do półmaratonu (ok. 21 kilometrów) zmierzyły się 23 drużyny zgłoszone przez firmy. Atrakcyjności dodawał biegowi fakt, że niemal każdy z zawodników biegł z efektowną lampką czołową.

Czteroosobowe sztafety miały do pokonania 16 okrążeń, po ok. 1325 metrów każde, wokół stawów. Najszybciej w kategorii mężczyzn uczynili to przedstawiciele Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy. Drugie miejsce zajął Cocenik, a podium zamknęła ekipa firmy Team Plast.

Czekającym na kolegów zawodnikom i kibicom czas umiliły pokazy przygotowane przez klub karate Hikari i zespoły taneczne – Return oraz Vuelta i Dance Club pod opieką Darii Olszówki z Akademii Tańca Piasecki. A po trudach biegu można było posilić się bigosem, grochówką oraz ciepłymi napojami. Na każdego z uczestników czekał pamiątkowy medal, a najlepszych nagrodzono okazały pucharami.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony