Biało-czerwony piknik na zakończenie sezonu Hikari

Biało-czerwony piknik na zakończenie sezonu Hikari

W piątek na terenie basenu otwartego OKR Atol zawodnicy i sympatycy klubu karate Hikari Oleśnica spotkali się na festynie zamykającym sezon treningowy 2015/2016.


REKLAMA

– Zgodnie z tradycją rozpoczęliśmy od wspólnego treningu wszystkich grup. Jest to jedyny taki moment, gdzie wszyscy możemy spotkać się razem i wspólnie zaprezentować umiejętności jakie opanowaliśmy w czasie minionego roku szkolnego. Nie przeszkodziła nam nawet nieco kapryśna pogoda – mówi Łukasz Koper z klubu Hikari.

Po trudach treningu każdy miał okazję posilić się przed dalszą częścią pikniku. Można było zjeść m.in pyszny żurek i kiełbaski z grilla. Po zregenerowaniu sił ruszyły zabawy integracyjne. Rozpoczęły się one w taneczno-kibicowskich klimatach, a całość z werwą i energią poprowadziła sensei Anna Koper.

Piłkarska gorączka Mistrzostw Europy we Francji dotarła też na festyn oleśnickiego Hikari. Wśród tych mniejszych, jak i większych uczestników zabawy nie brakowało więc barw narodowych i piłkarskich akcentów, koszulek, szalików czy flag wymalowanych na twarzy.

Po tanecznej rozgrzewce przyszedł czas na śpiewanie. Nie zabrakło gromkiego „Polska, biało-czerwoni”. Potem rozpoczęły się zespołowe zmagania z różnymi zadaniami czekającymi przy przygotowanych stacjach. – Zadania były rozmaite. Było przeciągnie liny, był zręcznościowy tor przeszkód, rzuty do celu, mecz dmuchaną piłką, czy emocjonujące wyścigi na nartach – wymienia konkurencje Ł.Koper.

To nie był jednak koniec atrakcji tego wieczora. Po kolacji Hikari odwiedziło jeszcze położony za miedzą Park Rozrywki Rodzinnej. Po wspólnym szaleństwie był czas na dalsze biesiadowanie, również zakończone bardzo energetycznie, bo rockowym koncertem

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyświetl pełną wersję strony