III liga: wygrana KK Oleśnica ze Szczawnem Zdrój

Szóste zwycięstwo zanotował Koszykarski Klub Oleśnica w tym sezonie. Oleśniczanie w pokonanym polu pozostawili MKS Promet Szczawno Zdrój, wygrywając 82:80.

W spotkanie lepiej weszli podopieczni Piotra Gliniaka i to oni prowadzili po pierwszej kwarcie. Przewaga oleśniczan sięgała dziesięciu punktów, a na tablicy widniał wynik 28:18 na ich korzyść. W kolejnej części również lepsi byli oleśniccy koszykarze. Tę kwartę  Marcin Stach i spółka wygrali 30:23, a na przerwę obie drużyny schodziły przy stanie 58:41 dla KKO.

Kwarty numer trzy i cztery na swoją korzyść rozstrzygnęli gospodarze. Partia trzecia to wygrana MKS-u 16:9, a ostatnia 23:15. W ostatecznym rozrachunku o wygranej oleśniczan 82:80 zadecydowała zdecydowanie lepsza gra w pierwszej połowie. Tradycyjnie najlepiej punktującym w zespole z Oleśnicy był Grzegorz Kaczmarek, którzy rzucił 23 punkty. KKO w tabeli jest na piątym miejscu z piętnastoma punktami na koncie.

KKO: Kaczmarek 23, Zuber 21, Frysztak 11, Siworski 11, K.Zakrzewski 6, Dudek 4, Stach 3, M.Zakrzewski 3, Iwanowski.