FOTORELACJA: Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Oleśnicy (zima 2014/15) – 12. kolejka

Bartek Michalak

Człowiek, który o oleśnickim sporcie podobno wie wszystko albo jeszcze więcej. Pasjonat fotografii i dziennikarz tygodnika "Oleśniczanin" dbający w szczególności o jego sportową stronę. Żyje pracą w pracy i...poza nią.

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. matjason pisze:

  Nie wiem czy zauważyłeś ale zetka awansowała i nie zrobiło się to z niczego pokazali nie w jednym meczu że potrafią grać dobrze jak i słabo ale to nie oznacza że można ich lekceważyć ,a jeśli chodzi o bramkarza to gra tak jak jego drużyna ,chociaż widziałem słabszych na tym turnieju .

 2. :) pisze:

  Szkoda ze w żadnym meczu wcześniej ich bramkarz nie czuł gry,jeden mecz nie ma znaczenia, to jest liga, trzeba caly czas starać sie grać równo. Jakby mieli charakter to nie dostawaliby w poprzednich meczach takich batów….

 3. .. pisze:

  Niektórzy z was naprawdę dobre bajki piszą ;)

 4. matjason pisze:

  Jak sądzicie ? zetka pokazała charakter, królowie musieli się napocić żeby zremisować ,a gdyby sędzia zagwizdał karnego dla zetki gdy prowadziła 1-0 to mogło być ciekawie.Szkoda że musiał zejść bramkarz zetki czuł grę ,a królowie mieli problem żeby go pokonać. Wychodzi na to ,że zetka jest nieobliczalna ,a tak poza tym bardzo dobry mecz.

 5. tak pisze:

  Kozioł słabo bronił bo wczoraj za bardzo w euphorii zabalował

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.